Bilety Formidable ! Aznavour -The Story of a Legend - Gdańsk, 08 grudnia 20:00

Bilety na Formidable ! Aznavour -The Story of a Legend

Adres wydarzenia :

Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1
Gdańsk

Wtorek 08 grudnia 20:00
Sprzedaż online kończy się : 08-12-2020 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

 
Formidable ! Aznavour
 
The Story of a Legend
 
 
 
niezwykły spektakl muzyczny przygotowany w hołdzie
 
wybitnemu francuskiemu artyście
 
Charlesowi Aznavourowi
 
w roli Aznavoura rewelacyjny Jules Grison, znany ze spektaklu „Paris! The Show”
 
Formidable ! Aznavour
 
 
 
Premierowy spektakl przygotowany przez twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show, reżysera Gila Marsallę. Nowe widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Spektakl przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu. Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku. Spektakl z dopracowaną scenografią wzbogacony jest niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół, który również śpiewa i tańczy razem z solistą. Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczy spektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykła przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach! 
 
Trailer spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=6Yg7qMbv5f0
 
La Bohem: https://www.youtube.com/watch?v=wVAHkqSTmWQ
 
 
 
 
 
Więcej na temat spektaklu:
 
 https://www.facebook.com/formidablespectacle
 
www.aznavour-lespectacle.com 
 
Szanowni Państwo, 
 

Pragniemy poinformować, że zaplanowana na czerwiec trasa Formidable! Aznavour z powodu stanu pandemii zostaje przeniesiona na grudzień 2020! Wierzymy, że ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów Charlesa Aznavoura i piosenki francuskiej!

 
6.12 Warszawa - Scena Relax
 
7.12. Łódź – Klub Wytwórnia
 
8.12. Gdańsk – Filharmonia Bałtycka
 
9.12 Szczecin - Filharmonia
 
10.12 Wrocław – Impart

 
Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam w spokoju i w pełnym zdrowiu cieszyć się z fantastycznego koncertu. 
 
 
 
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać.
 
Prosimy o roztropne podejmowanie decyzji o ewentualnych zwrotach - ponieważ zainteresowanie wiosenną trasą było bardzo duże, wszystkie zwrócone bilety automatycznie wrócą do sprzedaży! Wybrane wcześniej miejsca, mogą nie być ponownie dostępne. Decyzję o zwrocie prosimy podjąć do końca sierpnia.

 
Polecamy akcję wspierania artystów i organizatorów wydarzeń kulturalnych
 
#niezwracamczekam #solidarniezartystami
 
 
 
Jesteśmy pewni, że po tym trudnym dla nas wszystkich czasie, muzyka pozwoli nam poczuć ponownie radość, wolność i dać chwilę wytchnienia.

 
 
 
!!! KONCERT ODWOŁANY !!!
 
Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju jak i na świecie , stosując się do decyzji rządu, ze smutkiem musimy poinformować, że zaplanowana wiosenna trasa Formidable! Aznavour odbędzie się w grudniu. Niestety, pomimo naszych kilkutygodniowych starań, nie udało nam się przenieść, zaplanowanego koncertu w Kinie Kijów w Krakowie
 
Wszystkich fanów Charlesa Aznavoura , którzy planowali zobacz koncert Formidable! Aznavour zapraszamy w grudniu do innych miast na trasie:
 
trasa 
 
Możecie Wasze bilety, bez kosztów wymienić w systemie sprzedaż, w którym dokonaliście zakupu.
 
Wszystkie pozostały zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach w Krakowie:
 
BOND In Concert 18.06.2020 
 
Do końca maja zostanie ogłoszona nowe daty tego koncertu w listopadzie 2020 rok. Tu wymiana biletów będzie również bez kosztowa. W każdej chwili, można również dokonać zwrotu biletu w miejscu jego zakupu.
 
Polecamy akcję wspierania artystów i organizatorów wydarzeń kulturalnych
 

#niezwracamczekam #solidarniezartystami
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN