Bilety V BAL GDAŃSKI 2020 - Karnawałowy Przepych - Gdańsk, 01 lutego 19:00

Bilety na V BAL GDAŃSKI 2020 - Karnawałowy Przepych

Adres wydarzenia :

Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1
Gdańsk

Sobota 01 lutego 19:00
Sprzedaż online kończy się : 01-02-2020 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Trzy soprany, trzech tenorów, piękne kobiety, przystojni panowie, fascynujące kreacje artystyczne. W programie wyśmienite utwory, błyszczące dowcipem światowe przeboje operowe Giuseppe Verdiego,  Georges'a Bizeta, operetkowe Franza Lehára, Emmericha Kalmána oraz piosenki neapolitańskie. Solo, duety, tercety, kwartety, a nawet sekstet. Dwa wyróżniające się głosy – sopran i tenor, dwa zespoły różne w swoich barwach razem połączone poprzez intensywność emocji, frazowania, osobowości, to nie tylko estradowy popis wokalistyki, ale także wyjątkowy show. Taniec, piękne kreacje, urodę i wdzięk dopełni koncertowy przepych.
 
Królewska Orkiestra SalonowaNatalia Walewska - skrzypce, prowadzenie orkiestry Bellcanti:Magdalena Chmielecka - sopranMaria Malinowska - sopranKarolina Sołomin - sopranoraz gościnnie Dominika Zamara - sopranNazarii Kachala - tenor Przemysław Radziszewski - tenor  Jacek Szponarski - tenorZespół Taneczny „Rapsodia” kierownictwo artystyczne Beata StoppaRadosław Kruszyna - fortepian, akordeon, aranżacje Barbara Żurowska-Sutt - kierownictwo artystyczne i prowadzenie 
 
Czas trwania: 1 godz. 10 min
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN