Bilety Magda Umer - Koncert Jubileuszowy - Gdańsk, 01 grudnia 18:00

Bilety na Magda Umer - Koncert Jubileuszowy

Adres wydarzenia :

Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1
Gdańsk

Niedziela 01 grudnia 18:00
Sprzedaż online kończy się : 01-12-2019 15:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

 
Magda   Umer
 
koncert  jubileuszowy 50 lat na scenie
 
1 grudnia, Filharmonia Bałtycka, godz. 18:00
 
 
 
Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji 50 lat pracy scenicznej Magdy Umer. Usłyszymy piosenki Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, z muzyką Seweryna Krajewskiego, Wojciecha Trzcińskiego, Zygmunta Koniecznego, Władysława Szpilmana,  Bułata Okudżawy, Jerzego Wasowskiego. Artystka opowie o autorach piosenek i o swoim życiu, tworząc z występu muzyczny spektakl.
 
W repertuarze znajdą się utwory z płyt „Noce i sny”, „Wciąż się na coś czeka”, a wśród nich:  „Oczy tej małej”, „Ach panie, panowie”, „Już szumią kasztany”, „Miłość w Portofino”, „Ocalić od zapomnienia” i wiele, wiele innych.
 
Artystce towarzyszy zespól znakomitych młodych muzyków pod kierownictwem pianisty i autora wszystkich aranżacji Wojciecha Borkowskiego:
 
Paweł Stankiewicz – gitara,
 
Bartłomiej Krauz –akordeon,
 
Maciej Szczyciński – kontrabas,
 
Piotr Maślanka– perkusja.
 
 
 
„Magda potrafi wywołać u publiczności – zarówno młodej, rozwichrzonej, jak i całkiem dorosłej skupienie graniczące niemal z hipnozą. Miałam do czynienia z wieloma wykonawcami i wiem, że tego daru nikt inny nie posiadł… Ona właściwie nie śpiewa gardłem. Ona śpiewa duszą.”
 
                                                                                                          Agnieszka Osiecka
 
 
 
Bilety: 60 - 120 zł
 
- kasa Filharmonii tel. 58 320 62 62
 
- salony EMPiK
 
- www.bilety24.pl
 
- www.kupbilecik.pl
 
- www.biletyna.pl
 
- www.ebilet.pl
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN